bloom digital

Apraksts

Vingrs ir bērnu vingrošanas studija, kura piedāvā dažādas nodarbības bērnu vispārējās fiziskās sagatavotības ceļšanai. Lai veiksmīgāk apkalpotu savus klientus, Vingrs vēlējās izveidot tiešsaistes pierakstīšanās platformu un apmaksas sistēmu, kā arī modernizēt savu esošo mājaslapu. Viens no galvenajiem nosacījumiem bija ne tikai klientu vēlmju nodrošināšana, bet arī studijas darbinieku darba atvieglošana. Tas tika panākts sasaistot pārdošanas sistēmu ar automātisku rēķinu izrakstīšanas sistēmu. Savukārt pierakstīšanās sistēma tika apvienota ar nodarbību plānošanas sistēmu, kas ļauj ātri un vienkārši rediģēt nodarbību laikus kā arī redzēt darbinieku noslodzi.

blank

Projekta gaita

Lietotāja persona

Viens no pirmajiem uzdevumiem veidojot jaunu web lapu, ir noskaidrot vairāk par tās gala lietotāju velmēm, vajadzībām, paradumiem. Klietna persona ir jāizvēlas balstoties uz to, kurš ir izvirzīts kā galvenais mērķis mājaslapai. Līdz ar to, kopā ar Vingrs, izveidojām lietotāju personas, kas atbilst viņu mērķauditorijām. Lai labāk izveidotu šo cilvēku, sākumā identificējām, kas ir trīs galvenās mērķauditorijas, kas pērk Vingrs servisus. Pēc tam, kopā ar klientu, katru no šīm mērķauditorijām pārvērtām par “reālu cilvēku” – vārds, uzvārds, vecums, dzimums, nodarbošanās, ģimenes stāvoklis. Šajā gadījumā, lietotāju personām tika izveidota visai paplašināti stāsti, lai runājot par šiem cilvēkiem, klientam pa tiešām liktos, ka tas ir reāls klients. Šādā veidā arī mēs iepazīstam cilvēkus, kuriem mums ir jāveido lapa. Kādas ir viņu ikdienas problēmas un kā ar lapas dizainu, saturu un izkārtojumu varam viņu dzīvi atvieglot.

blank
blank

Klientu ceļš

Pēc lietotāju personas nodifēšanas tālak tika veidots klientu ceļš. Tā ir virkne ar darbībām, kuras iepriekš definētās lietotāju personas veic, lai nonāktu līdz pirkumam. Kā arī tas, ko tās dara pēc tam. Katra lietotāja ceļš līdz pirkumam sākas jau daudz agrāk par mājaslapu. Līdz ar to mēs identificējām, kas ir tie kanāli kā Vingrs klienti pirmo reizi izdzirt, pēta un interesējas par uzņēmumu. Pēc tam tika identificētie galvenie jautājumi ar kuriem lietotājs satiekas ceļa laikā. Šādā veidā tiek nodrošināts tas, ka lietotājam ir viegli un ērti atrast nepieciešamo informāciju par uzņēmumu. Mājaslapa ir šī ceļa galā, līdz ar to tai ir jāsaplūst ar visu iepriekš izvietoto informāciju, lai lietotāja pāreja notiktu gludi. Šī informācija arī kalpo par pamatu jau tālākai mājaslapas struktūras plānošanai.

WireFrame

Lapas wireframe jeb labas struktūra un izvietojums ir pirmā darbība, kuras rezultātā jau iespējams ieraudzīt pirmās mājaslapas aprises. Izmantojot wireframes ar klientu ieskicējam to kādas un cik bildes viņam būs nepieciešams, kādam vajadzētu būt tekstam, kādas būs mājaslapas sadaļas. Kopā ar Vingrs izstrādājām jau visai precīzu lapas wireframe, kurš tālākajā dizaina un izstrādes procesā ļoti nemainījās. Līdz ar to bija iespējams laicīgi strādāt pie tekstu izveides, vizuālo materiālu piemeklēšanas un radīšanas.

Dizains

Pēc wireframe saskaņošanas, mēs visai droši varējām ķerties klāt individuāla dizaina izstrādei. Katram uzņēmums tas ir citādāks, strādājot pie lapas dizaina ir svarīgi izcelt uzņēmuma vērtībās, stiprās puses un vispārējo noskaņu. Vingrs gadījumā, par pamatu tika ņemta jau visai spēcīgi izstrādātā vizuālā identitāte, kura tika radīta iepriekš jau strādājot pie aplikācijas dizaina. Mūsu darbs bija pārnest šo pašu noskaņu un stilu uz mājaslapas stilu. Rūpīgi atstrādāts dizains ļāva mums ieekonomēt laiku uz izstrādi, jo lielākā daļa lēmumu varējām pieņemt jau šajā stadijā.

Izstrāde

Kā jau lielākajā daļā mūsu projektu, lapas izstrādei mēs izmantojam Iceberbuilder piedāvātos mājaslapas būvēšanas rīkus. Tas nodrošina to, ka izstrāde ir samērā ātra, kā arī to, ka klients var pārņemt mājaslapas uzturēšanu pats. Izstrādes procesā mēs radām pašu lapu, ievietojam saturu un vizuālos materiālus, pieslēdzam analītikas rīkus un veicam pirmās SEO iestrādes. Lai nodrošinātu, ka klienta lapa ieskrienas veiksmīgi, Vingrs gadījumā mēs nodrošinām arī divu gadu tehnisko atbalstu.

blank

Kļūsti par nākamo klientu!

blank
Kā varam ar Tevi sazināties?
Papildinformācija - neobligāti, bet ļoti vēlami. Jo vairāk mums pastāstīsi, jo ātrāk un sekmīgāk varēsim ķerties pie lietas.